Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re


Gazeta Express
22 Korrik 2019 7:36

Dy nga reperët më të njohur të estradës shqiptare, Mc Kresha dhe Lyrical Son, kanë publikuar këngën e re në bashkëpunim me Semiautomvtic.

Kënga quhet private, dhe është krijim i vetë PINT’ave.

Përndryshe, Mc Kresha dhe Lyrical Son janë themeluesit e grupit PINT. Ata të dy shpesh herë kanë sjellë bashkëpunime, dhe shpesh herë e kanë treguar se janë shokë të mirë me njëri-tjetrin. /GazetaExpress/

Semiautomvtic X Lyrical Son X Mc Kresha – Private (Official Video)

Te fundit


Kthehu lart