Elvana, ndryshon shumë stil për videoklipin e ri - Gazeta Express
string(47) "elvana-ndryshon-shume-stil-per-videoklipin-e-ri"

Elvana, ndryshon shumë stil për videoklipin e ri

Muzike

Gazeta Express

11/04/2024 20:09

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, së fundmi ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagramit, artistja ka shfaqur pamjen e saj më të re.

Lexo Edhe:

Bëhet fjalë për flokët e saj.

Elvana shfaqet me flokët e saj në ngjyrë rozë dhe të gjatë. Teksa këtë video e shoqëron gjithashtu se së shpejti do të ketë xhirime, për një projekt të ri ndoshta? Mbetet për t’u parë.

Megjithatë ajo duket si një lule e vërtetë.