Artistja Miamma publikon këngën e re të titulluar "Papi" - Gazeta Express
string(54) "artistja-miamma-publikon-kengen-e-re-te-titulluar-papi"

Artistja Miamma publikon këngën e re të titulluar “Papi”

Rozë

Gazeta Express

18/04/2024 18:58

Këngëtarja, Mjellma Dragusha me emrin artistik “Miamma” ka publikuar në platformat online këngën më të re të titulluar “Papi”.

Kënga është realizuar nga “Dopes Studio” me producentet Lorik Mjeku (LorikM) dhe Jon Mikullovci (Aaspekt).

Lexo Edhe:

Projekti tashmë gjendet i publikuar në YouTube dhe reagimet e para të dëgjuesve ishin mjaft pozitive.