Fejohet djali i Mihrijes dhe Naimit, del fotoja e çiftit - Gazeta Express
string(55) "fejohet-djali-i-mihrijes-dhe-naimit-del-fotoja-e-ciftit"

Fejohet djali i Mihrijes dhe Naimit, del fotoja e çiftit

Rozë

Gazeta Express

29/05/2022 7:40

Në familjen e këngëtarëve të njohur, Naim Abazit dhe Mihrije Brahës mbrëmë ka pasur festë.

Dyshja e njohur e kanë fejuar djalin e tyre të vetëm dhe për këtë festë kanë mbledhur familjarët dhe shoqërinë, duke mos munguar edhe disa fytyra publike.

Lexo Edhe:

Në media është publikuar edhe fotoja e çiftitit.