Video që tregon konfliktin mes Majas dhe ish bashkëshoritit arkitekt për ndarjen e pasurisë - Gazeta Express
string(91) "video-qe-tregon-konfliktin-mes-majas-dhe-ish-bashkeshoritit-arkitekt-per-ndarjen-e-pasurise"

Video që tregon konfliktin mes Majas dhe ish bashkëshoritit arkitekt për ndarjen e pasurisë

Yjet

Gazeta Express

24/04/2024 19:15

Zbulohet video që tregon konfliktin mes këngëtares “Maja” dhe bashkëshortit të saj, Arben Shuaipi, ku shkak është bërë ndarja e pasurisë dhe kujdestaria e fëmijës.

Në videon e siguruar “Ora News” konstatohet qetësia e burrit i cili teksa filmon e paralajmëron që të largohet nga banesa pasi është në shkelje të ligjit dhe me urdhër-mbrojtjeje.

Lexo Edhe:

Burri i saj arkitekt pretendon se dy vilat janë në bashkëpronësi dhe duhet të përpjesëtohen. Ndërsa këngëtarja e muzikës popullore pretendon se të dyja vilat i përkasin asaj.

Në video shihet qartë konflikti i saj me Arben Shuaipin, ku Maja shfaqet duke pirë cigare. Për një moment vijnë dhe dy punonjës policie, që u kërkojnë palëve të qetësojnë situatën, dhe kryejnë shoqërimin e tyre në rajonin e policisë.