"Paramendojeni sikur Albin Kurti do të jetonte sot në Ulqin...", ironia e aktorit ulqinak që argëtoi të pranishmit - Gazeta Express
string(108) "paramendojeni-sikur-albin-kurti-do-te-jetonte-sot-ne-ulqin-ironia-e-aktorit-ulqinak-qe-argetoi-te-pranishmit"

“Paramendojeni sikur Albin Kurti do të jetonte sot në Ulqin…”, ironia e aktorit ulqinak që argëtoi të pranishmit

Yjet

Gazeta Express

25/04/2024 19:55

Aktori ulqinak Bashkim Alaj ka bërë një imitim perfekt të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit

Në një video që është postuar në rrjetet sociale, Alaj shihet duke imituar Kurtin derisa të pranishëm në këtë imitim ku ishte prezent edhe Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani – Sadriu.

Lexo Edhe:

Me humorin e tij dhe imitimin është kënaqur edhe vetë kryeministri Kurti që ka qenë i pranishëm në këtë ngjarje. /GazetaExpress/

Për më shumë shikojeni vet videon…

Dailymotion Video Player