E keni harruar Catherine Zeta-Jones, 51 vjeçarja si çikë e re - Gazeta Express

E keni harruar Catherine Zeta-Jones, 51 vjeçarja si çikë e re

Yjet

Gazeta Express

18/02/2021 20:32

Catherine Zeta-Jones (51), ka treguar këmbët e saj seksi derisa ka treguar koleksionin e saj më të ri të linjës së veshjeve që quhet “Lexo dhe vishe”.

“Me ka pëlqyer çdo moment gjatë gjithë krijimit të tij”, ka thënë fituesja e çmimit Oscar, Catherine Zeta-Jones derisa ka treguar edhe ilustrimet që ka bërë për të hyrë në industrinë e tekstilit.

Ish ylli i filmit Zoro ka prezantuar para 3.6 milionë ndjekësve në Instagram këtë koleksion derisa për modele ajo e ka luajtur vetveten.

“Jam e lumtur të ndajë me ju projektin tim të fundit për @casazetajones, koleksionin e ri”, ka thënë ajo derisa ka treguar edhe disa dizajnë të saj në të kaluarën. /GazetaExpress/