Anais, i lë pak vend imagjinatës - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/02/2021 20:02

Anais, i lë pak vend imagjinatës

Yjet

Gazeta Express

23/02/2021 20:02

Vajza e rokerit Noel Gallagher, Anai i ka lënë vend pak imagjinatës derisa ka shfaqur gjoksin në një selfie që e ka bërë në banjë

Ajo është vajza e legjendës së Oasis, Noel Gallagher.

Anais Gallagher ka treguar se përcjell trendët derisa sot ka postuar një foto të nxehtë nga banjo.

21 vjeçarja kishte të veshur një bluzë të shkurtër të bardh derisa tregonte barkun e saj të tonifikuar si dhe nuk kishte vënë jelek, gjë që lart vizatoheshin thithkat e saj. /GazetaExpress/