Teniserja Demi Rose - Gazeta Express
string(19) "teniserja-demi-rose"

Teniserja Demi Rose

Yjet

Gazeta Express

26/05/2022 23:18

“Praktika ju bënë perfekt!”. Demi Rose ka ngritur temperaturat në bikine të vogla të bardha teksa ajo është duke vazhduar punën në Ibiza

Ajo nuk është e turpshme për të treguar asetet e saj shpërthyese në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Demi Rose nuk ka zhgënjyer edhe kësaj here në Instagram ku ka ngritur temperaturat gjatë një loje tenisi në Ibiza.

Modelja 27 vjeçare si zakonisht ka treguar gjoksin e saj seksi në bikine të bardh që i ka kombinuar me një palë atlete New Balance dhe çorape Nike. /GazetaExpress/