Oriola shfaqet plot stil në rrugët e Francës - Gazeta Express
string(44) "oriola-shfaqet-plot-stil-ne-rruget-e-frances"

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 23:06

Oriola shfaqet plot stil në rrugët e Francës

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 23:06

Modelja dhe bukuroshja shqiptare, Oriola Marashi është paraqitur tepër provokative në një udhëtim të saj në Francë

Bukuroshja shqiptare është njëra prej modeleve më të angazhuara në Shqipëri dhe jashtë saj me fotosesione të ndryshme.

Lexo Edhe:

Kësaj radhe ajo është paraqitur në qytetin Menton.

“Bonbon Ori”, ka shkruar ajo, teksa ka pasur të veshur një fustan ngjyrë të gjelbër ku tregon fundshpinën e saj. /GazetaExpress/