Nuk ndalen “thumbat” në relacionin, Beatrix-Semi - Gazeta Express
string(45) "nuk-ndalen-thumbat-ne-relacionin-beatrix-semi"

Yjet

Gazeta Express

24/05/2022 23:58

Nuk ndalen “thumbat” në relacionin, Beatrix-Semi

Yjet

Gazeta Express

24/05/2022 23:58

“Big Brother VIP” ka kohë që ka mbaruar, po duket se debatet mes ish-banorëve vazhdojnë ende.

 Pak ditë më parë, Semi Jaupaj tregoi se kënga “Mos u kthe” ishte dedikim për Donaldin dhe bëmat e tij në shtëpinë e famshme, duke iu referuar lidhjes me Beatrix Ramosajn.

Lexo Edhe:

Së fundmi, ka reaguar kjo e fundit, e cila e ka thumbuar publikisht Semin, teksa i ka kthyer përgjigje një ndjekëse të saj.

“O bëma (referuar deklaratës së Semit) jo vetëm që shkëlqimi yt ju djeg sytë por veç emri yt mjafton që t’i kapë paniku”, i ka komentuar ndjekësja.

“Hahahahah dreqin, kam kaq shumë nofka të reja, ta ha zemrën”, i është përgjigjur këngëtarja./abcnews.al