Marrin flakë kabujt elektrikë në një pallat në Tiranë - Gazeta Express
string(53) "marrin-flake-kabujt-elektrike-ne-nje-pallat-ne-tirane"

Shqiperi

Gazeta Express

05/02/2023 18:31

Marrin flakë kabujt elektrikë në një pallat në Tiranë

Shqiperi

Gazeta Express

05/02/2023 18:31

Në një pallat në rrugën “Asim Vokshi” në Tiranë ka rënë zjarr në kabujt e shpërndarjes së rrjetit elektrik.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Lexo Edhe:

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /Gazeta Express