Kida si Dafina, thotë “#lujebelin” - Gazeta Express
string(30) "kida-si-dafina-thote-lujebelin"

Kida si Dafina, thotë “#lujebelin”

Yjet

Gazeta Express

06/06/2022 23:40

Dy këngëtarët e njohura kosovare duket se do të sjellin një këngë të re së bashku para verës

Kida dhe Dafina Zeqiri më sa duket kanë bashkuar forcat për të lansuar një këngë të re gjatë kësaj vere.

Lexo Edhe:

Kjo pasi që të dyja ato janë parë në një makinë duke bërë poza të ndryshme dhe seksi, teksa kanë shkruar titullin e këngës “#lujebelin”.

Kida në këtë këngë ka të veshur një fustan të kuq të shkurtër në të cilin ajo shfaq linjat e saj.

Deri me tani Kida ka lansuar një hit me reperin Ledri Vula, këngën “TDU”, këngë kjo që ka më shumë se 13 milionë klikime. /GazetaExpress/