Kejvina feston ditëlindjen në Dubai, para tortës bënë stila “erotik” - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 23:57

Kejvina feston ditëlindjen në Dubai, para tortës bënë stila “erotik”

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 23:57

Kejvina Kthella ka festuar sot ditëlindjen dhe këtë  e ka bërë në mënyrën më të mirë të mundshme

Bukuroshja e ekraneve shqiptare duket se e ka festuar ditëlindjen në qytetin e “mëkatëve” të Lindjes, Dubai, derisa pjesë nga ditëlindja e saj ka sjellë mikja e saj, Arta Elezaj.

Në një video që ajo e ka postuar në Story të Instagramit, bukuroshja Kejvina shfaqet para një torteje derisa bën stila erotik.

Në këtë festë duket se ka marrë pjesë edhe bukuroshja tjetër, kosovarja Arta Elezaj që po ashtu ka sjell video seksi duke vallëzuar me bikine. /GazetaExpress/