Zhduket një person në Ferizaj, babai i tij dyshon se shkaku është borxhi - Gazeta Express

Zhduket një person në Ferizaj, babai i tij dyshon se shkaku është borxhi

Ballina

Gazeta Express

10/12/2019 11:24

Një person në Ferizaj është raportuar i zhdukur.

Policia njofton se rastin e ka paraqitur babai i tij, i cili ka thënë se i biri është larguar nga shtëpia, sipas tij për shkak të një borxhi.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se i biri i tij mashkull K-Shqiptar është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Ankuesi dyshon se për shkak të një borxhi, viktima është larguar”, thuhet në njoftim.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.