Volley Schonenwerd me trajnerin Adriatik Kajtazi shkon në finalen e madhe të përfundimtares së elitës së volejbollit zviceran - Gazeta Express
string(125) "volley-schonenwerd-me-trajnerin-adriatik-kajtazi-shkon-ne-finalen-e-madhe-te-perfundimtares-se-elites-se-volejbollit-zviceran"

Volley Schonenwerd me trajnerin Adriatik Kajtazi shkon në finalen e madhe të përfundimtares së elitës së volejbollit zviceran

Sporte tjera

Gazeta Express

25/03/2024 8:27

Pas serisë së fitoreve prej 3:0 me lojë, ndaj Lucernit, skuadra kampione e tashmë e Zvicrës, Volley Schonenwerd u qartësua se do të luajë në finale të përfundimtares, ndërkohë që është në pritje të finalistit tjetër, që do të përcaktohet mbase javën që vjen.

Siç dihet, skuadra e trajnerit Adriatik Kajtazi do të luajë në dy finale; të Ligës dhe të Kupës së Zvicrës.

Lexo Edhe: