Van Dijk shënon gol të bukur me kokë dhe e kalon Liverpoolin në epërsi


Gazeta Express
30 November 2019 16:23

Liverpool po e mund 1-0 Brightonin në ‘Anfield’

Është zhbllokuar rezultati në ‘Anfield’ në ndeshjen që po zhvillohet mes Liverpoolit dhe  Brighton & Hove Albion, raporton Gazeta Express.

Vendasit kanë shënuar për të kaluar në epërsi në minutën e 18’.

Ishte qendërmbrojtësi, Virgil Van Dijk, ai që u gjendet më së miri në zonë pas një harkimi, për të realizuar për 1-0.

Te fundit


Kthehu lart