Trajneri Besim Brahimi iu drejtohet boksierëve të Kosovës: Dua medalje në Kampionat Ballkanik ose s’ju foli gjashtë muaj - Gazeta Express
string(118) "trajneri-besim-brahimi-iu-drejtohet-boksiereve-te-kosoves-dua-medalje-ne-kampionat-ballkanik-ose-sju-foli-gjashte-muaj"

Trajneri Besim Brahimi iu drejtohet boksierëve të Kosovës: Dua medalje në Kampionat Ballkanik ose s’ju foli gjashtë muaj

Sporte tjera

Gazeta Express

27/09/2023 16:28

Trajneri i boksit, Besim Brahimi është gjithmonë i uritur për fitore dhe për trofe.

Ish-selektori i Kombëtares së Kosovës në boks e ka bërë një postim mjaft interesant dhe motivues për boksierët dardanë, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Brahimi në Facebook i ka porositur boksierët që të fitojnë medalje në Kampionatin Ballkanik pasi në të kundërtën, i ka “kërcënuar” se nuk do t’ju flasë atyre për nëj gjysmë viti.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e trajnerit Brahimi, dikur selektor i Kombëtares së Kosovës në konkurrencën e femrave dhe ish-boksier i njohur kosovar. /Gazeta Express/