Theron shfaq asetet në pushime në Meksikë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

01/12/2021 22:41

Theron shfaq asetet në pushime në Meksikë

Yjet

Gazeta Express

01/12/2021 22:41

Charlize Theron ka treguar trupin e saj në plazh ku ka treguar në bikine të kuqe dhe të portokallta derisa ajo po kalon pushimet në Cabo San Lucas me nënën e saj Gerda

Charlize Theron është bërë lajm derisa ajo është shfaqur në plazhe të Cabo San Lucas me nënën e saj Gerda këtë të shtunë.

Lexo Edhe:

Aktorja (46) ka ndezur kostumet në bikine të kuqe dhe portokalli në të cilën çdo inç të fizikut të saj si modele.

Charlize dukej e mahnitshme derisa ajo ecte zbathur në rërë me flokët e saj të shkurtër bionde, para se të futet në valët në oqeanit bashkë me nënën e saj. /GazetaExpress/