"The Victor" lanson bashkëpunimin me këngëtaren e famshme INNA - Gazeta Express
string(60) "the-victor-lanson-bashkepunimin-me-kengetaren-e-famshme-inna"

“The Victor” lanson bashkëpunimin me këngëtaren e famshme INNA

Rozë

Gazeta Express

23/10/2023 12:09

Artisti i njohur kosovar “The Victor”, i cili tash e një kohë është pjesë botës së artit, ka lansuar projektin e tij të radhës.

Por, kësaj radhe ai ka bashkëpunuar me artisten e shumë hiteve, këngëtaren me famë botërore INNA.

Lexo Edhe:

“Dance Alone” mban titullin kjo këngë e dyshes e publikuar gjatë ditës së djeshme me një përzierje të zhanreve deep house dhe pop/dance.

Projektet e tij prekin në zhanre si pop, baladë, rock dhe DeepHouse.

Këngëtari numëron në listën e tij disa projekte, ndër të cilat janë këngët Away, Got to See, Want it, Someone you love, Savage dhe Got U, e po ashtu njihet edhe për bashkëpunimin e tij me Tunën.

The Victor më herët ka lansuar këngën në bashkëpunim me këngëtaren Rina Balaj, këngë kjo që pas prezantimit është pritur shumë mirë nga publiku.