Thanë që Genta është shtatzënë – kjo foto tregon të kundërtën - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/09/2021 23:03

Thanë që Genta është shtatzënë – kjo foto tregon të kundërtën

Yjet

Gazeta Express

22/09/2021 23:03

Genta Ismajli është duke u përfolur vazhdimisht për një shtatzëni të saj

Por, këngëtarja i ka mohuar këto thashetheme, duke thënë se vetëm ka shtuar peshë dhe asgjë tjetër.

Lexo Edhe:

Pavarësisht kësaj, mediat kanë shkruar se ajo është shtatzënë dhe se këngëtarja po arrin në mënyrë perfektë ta fshehë atë.

Mirëpo, në foton e fundit shihet tërësisht një gjë tjetër e ku Genta nuk duket se është shtatzënë, pavarësisht se ajo ka një faculetë të bardhë në stomakun e saj derisa pinë verë.

“Ma jep shpirtin dhe zemrën mua, dhe jeta do të jetë gjithmonë ‘La vie en Rose’”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie që ka postuar sonte. /GazetaExpress/