Të vozitësh biçikletë në bikine si Demi Rose - Gazeta Express
string(44) "te-vozitesh-biciklete-ne-bikine-si-demi-rose"

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 21:18

Të vozitësh biçikletë në bikine si Demi Rose

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 21:18

Demi Rose di si të bie në sy

Bukuroshja britanike është parë në bikine derisa ka vozitur biçikletë në bikine.

Ajo Krishtlindjet i kaloi në Ibiza, vendi që tashmë është një shtëpi e re për të.

Në Ditën e Boksit (ditë që njihet në Angli dhe Amerikë data 26 dhjetor) derisa Krishtlindjet i ka festuar në shtëpinë e saj në Ibiza.

Modelja e lindur në Midlands, por që tani është vendosur në ishullin e njohur, është parë afër një pishine dhe mandej duke vozitur biçikletë. /GazetaExpress/