Tayna me stil paralajmëron këngë dhe turne veror - Gazeta Express
string(48) "tayna-me-stil-paralajmeron-kenge-dhe-turne-veror"

Muzike

Gazeta Express

18/07/2023 20:33

Tayna me stil paralajmëron këngë dhe turne veror

Muzike

Gazeta Express

18/07/2023 20:33

Reperja dhe këngëtarja Tayna është shfaqur sot tepër interesante në një fotosesion që ka postuar në rrjetet sociale

Këngëtarja është shfaqur me një fustan të zi të shkurtër derisa ka paralajmëruar hite të reja për fansat e saj.

Lexo Edhe:

“Le të fillojë turneu veror… P.S. me kangen tjeter ka me ju livrit trupi vet t’u kcy cuz you can’t help it🤭 💃🕺🏼💃🕺🏼”, ka shkruar Tayna.

Fotot nuk dihet a janë pjesë e skenave të klipit të këngëtares apo ajo është shfaqur e tillë në ndonjë koncert të saj. /GazetaExpress/