St Barts është vendpunimi i ri Izabel Goulart - Gazeta Express
string(45) "st-barts-eshte-vendpunimi-i-ri-izabel-goulart"

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 20:08

St Barts është vendpunimi i ri Izabel Goulart

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 20:08

Izabel Goulart ka tregua asetet e saj derisa është parë duke bërë një fotosesion seksi gjatë qëndrimit të saj në St. Barts

Ajo po tregon figurën e saj si supermodele në St. Barts.

Izabel Goulart (37) ka treguar trupin e saj dhe këtë e ka bërë në ditën e parë të saj të punës këtë të diele.

Ish engjëlli i “Victoria’s Secret” është dukur e jashtëzakonshme në bikine derisa shihet duke bërë poza në të gjitha këndet. /GazetaExpress/