Sirena Emma Hernan feston ditëlindjen e 31-të - Gazeta Express
string(45) "sirena-emma-hernan-feston-ditelindjen-e-31-te"

Yjet

Gazeta Express

30/12/2021 21:48

Sirena Emma Hernan feston ditëlindjen e 31-të

Yjet

Gazeta Express

30/12/2021 21:48

Sirena e Selling Sunset, Emma Hernan ka festuar ditëlindjen e 31-të në bikine të bardha në Meksikë, derisa ka qenë e shoqëruar me kolegen e saj Chrishell Stause që po ashtu është dukur bukur

Ylli i “Selling Sunset”, Emma Hernan ka mbushur 31 vite sot.

Lexo Edhe:

Bukuroshja bionde ka festuar në stil në resortin afër plazhit të Cabos në San Lucas të Meksikës, bashkë me kolegen e saj, 40 vjeçaren Chrishell Stause.

Dy zonjat kanë pozuar me bikine të bardha afër një pishine.

Shoqet e ngushta janë në jug të kufirit amerikan për një javë derisa janë parë duke marrë diell dhe duke u shëtitur në rërën e plazhit. /GazetaExprses/