Shoqja e Kylie Jenner e “kall” rrjetin me fotot e fundit - Gazeta Express

Shoqja e Kylie Jenner e “kall” rrjetin me fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

15/05/2020 19:57

Shoqja më e ngushtë e Kylie Jenner, Stassie Karanikolaou ka pozuar në bikine në Instagram duke nxehur kështu këtë rrjet social.

Stassie është dukur paksa në humor derisa ka pastuar foto seksi të cilat ajo i kishte realizuar vitin e kaluar.

Kur ka postuar dy foto të nxehta në faqen e saj të instagramit që ka afër tetë milionë ndjekës, shoqja më e ngushtë e Kylie Jenner thjesht na ka bërë më dije se ajo dëshiron paksa vëmendje.

“Etja e së premtes?”, ka pyetur biondja në legjendën poshtë fotografisë së saj derisa ka pasur një shampanjë dhe dy gota të verës për të pirë. /GazetaExpress/