Rita paraqitet sensuale në Australi - Gazeta Express

Rita paraqitet sensuale në Australi

Yjet

Gazeta Express

15/02/2021 20:56

Këngëtarja Rita Ora është paraqitur tepër sensuale në disa foto që ka bërë në Australi

Rita, e cila pritet që të jetë juri i edicionit të talenteve në The Voice në Australi.

Për këtë ajo ka thënë se është “jashtëzakonisht e nderuar që do të punon në një vend ku ka talent të jashtëzakonshëm”.

“Mezi pres që të filloj të punoj me @thevoiceau dhe ta zbulojmë bashkë superyllin e ardhshëm”, ka shkruar ajo në Instagram.

Pasi kishte udhëtuar në Australi, Rita nuk ishte shfaqur në një gjendje të mirë emocionale ku portalet e kishin fotografuar atë duke qarë derisa fliste në telefon. /GazetaExpress/