Rita Ora poston në Instagram, disa ditë pas përfoljes për martesë me Taikan - Gazeta Express
string(74) "rita-ora-poston-ne-instagram-disa-dite-pas-perfoljes-per-martese-me-taikan"

Rita Ora poston në Instagram, disa ditë pas përfoljes për martesë me Taikan

Yjet

Gazeta Express

09/06/2022 23:48

Rita Ora është shfaqur bukur me një xhamper, teksa thuhet se është gati të martohet më të dashurin e saj Taika Waititi

Kohëve të fundit ajo është përfolur për një martesë me Taika Waititi.

Lexo Edhe:

Të enjten Rita Ora ka zgjedhur që të bëjë postimin e disa fotografive tëbukura në Instagram.

Bukuroshja dhe këngëtarja 31 vjeçare ka pasur të veshur një xhamper të masës së madhe, që megjithatë ka treguar shijen e saj të hollë për modën. /GazetaExpress/