Rina vjen me një foto të nxehtë, tregon të pasmet - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

09/06/2021 2:03

Rina vjen me një foto të nxehtë, tregon të pasmet

Yjet

Gazeta Express

09/06/2021 2:03

Reperja Rina Balaj është shfaqur tejet provokative në fotot e saj të fundit

Rina ka vazhduar aktivitetin e saj nëpër rrjete sociale duke postuar foto tepër të nxehta.

Ajo ka postuar sonte njw foto ku shihet se ka zgjedhur që për fansat e saj sonte të tregojë më shumë nga fundshpina e saj dhe të pasmet e saj.

Kujtojmë që kënga e fundit e Rinës, “Rosita” shumë shpejt ishte bërë hit gjatë kohës së lansimit të saj muaj më parë.

Nuk dihet nëse këngëtarja do të lansojë ndonjë këngë të re për momentin. /GazetaExpress/