Rina vazhdon me poza provokative, në të fundit tregon më shumë se duhet - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/11/2021 23:46

Rina vazhdon me poza provokative, në të fundit tregon më shumë se duhet

Yjet

Gazeta Express

25/11/2021 23:46

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj është shfaqur përsëri seksi në fotot e fundit

Rina, e cila para disa dite postoi po ashtu disa foto ku bënte poza erotike para aparatit, të njëjtën e ka bërë edhe sonte, ku është shfaqur në xhinse por seksi.

Lexo Edhe:

Në këto foto ajo tregon belin e saj të hollë, gjoksin derisa ka të zbërthyer xhinset poshtë duke ekspozuar kështu pak “pjeshkën” e saj.

Kujtojmë se kënga e fundit e Rinës është Mia, por që nuk ka pasur atë suksesin e pritur pasi që ajo ende nuk ka arritur që të kap një milion klikime./GazetaExpress/