Rina ka nisur të shndërrohet në modele të kolme - Gazeta Express

Rina ka nisur të shndërrohet në modele të kolme

Yjet

Gazeta Express

22/09/2021 23:33

Këngëtarja Rina Balaj vazhdon të nxehë rrjetin me foto në bikine

Këngëtarja e ka vazhduar më shumë se duhet sezonin e bikineve dhe kjo shihet edhe në fotot e saj të fundit që ka postuar në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

E Rina tashmë mund të hyjë në rrugën e modeleve të kolme, kjo për shkak të aseteve të saj.

Gjoksi i saj seksi dhe fundshpina, sigurisht që bien në sy në këto paraqitje të saj. /GazetaExpress/