Remzie Osmani nga karantina këndon live “Telat e zemrës” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 13:42

Remzie Osmani nga karantina këndon live “Telat e zemrës”

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 13:42

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Remzie Osmani, në një intervistë për emisionin “#Gjesi” ka folur për ditët e saja në izolim, ndjenjën e të bërit gjyshe dhe projektet e reja për muajt në vazhdim.

Pos tjerash, këngëtarja me një zë shumë karakteristik nuk hezitoi t’i argëtoi shikuesit duke kënduar ‘live’ hitin e saj “Telat e zemrës”, një bashkëpunim ky me këngëtaren nga Shqipëria, Era Rusi.

Këtë interpretim dhe intervistën e plotë mund ta ndiqni më poshtë.