Publikohet bashkëpunimi i Getit dhe Majk për këtë verë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 17:54

Publikohet bashkëpunimi i Getit dhe Majk për këtë verë

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 17:54

Dyshja Geti dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e radhës, sjellin këngën me titullin ‘Je t’aime’.

Edhe kjo këngë vjen me ritme shumë verore, për muzikën e të cilës është përkujdesur Alandy, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë reperët.

Këngën e kanë publikuar me videoklip në Youtube ndërsa e kanë titulluar ‘Zhytem’.

Kënga e fundit në të cilën dyshja kanë bashkëpunuar është hiti i verës së kaluar, Malena./Gazeta Express/

Ghetto Geasy feat Majk – Zhytem (Je t’aime)