Plazhi i Maldiveve “buzëqesh” kur aty parakalon Trejsi Sejdini - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

04/01/2022 0:09

Plazhi i Maldiveve “buzëqesh” kur aty parakalon Trejsi Sejdini

Yjet

Gazeta Express

04/01/2022 0:09

Miss Trejsi Sejdini ka zgjedhur që të jetë larg të ftohtit të Kosovës në këtë fillim vit

Bukuroshja e Kosovës, Trejsi Sejdini është parë duke bërë një ecje si në piste modash.

Lexo Edhe:

Por, në këtë rast nuk kemi të bëjmë me ndonjë pistë por me plazhin e Maldiveve.

Bukuroshja kosovare si duket nuk e dëshiron shumë festën e dimrit dhe nga Dubai ka vazhduar kalimin në vende ekzotike, siç janë ishujt Maldive.

Ajo në një video të postuar në Instagram shihet duke ecur në plazh në bikine të masës së vogël, të cilën e ka shoqëruar me një këngë të Luanna Charamba. /GazetaExpress/