Pasi ia hakuan llogarinë, Lottie Moss shfaqet me pushime në Antigua - Gazeta Express
string(66) "pasi-ia-hakuan-llogarine-lottie-moss-shfaqet-me-pushime-ne-antigua"

Yjet

Gazeta Express

06/01/2022 23:39

Pasi ia hakuan llogarinë, Lottie Moss shfaqet me pushime në Antigua

Yjet

Gazeta Express

06/01/2022 23:39

Lottie Moss ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine në Antigua…pasi që fotot e saj të nxehta rrjedhën në OnlyFans, pas hakimit të llogarisë së saj në rrjetet sociale

Ajo asnjëherë nuk i vije turp për të treguar asetet e saj në rrjetet sociale.

Lottie Moss përsëri ka zgjedhur Antiguan për të pushuar, ku sot ka treguar format e saj dhe duket se është relaksuar pas skandalit që ndodhi me fotot e saj.

Modelja (23) ka zgjedhur të relaksohet pasi që pësoi traumë në fillim të javës dhe doli duke qarë në rrjetet sociale pasi që numri i saj i telefonit dhe disa nga fotot e saj me pullë të kuqe rrodhën online.

Sot ajo ka postuar edhe foto tërësisht e zhveshur. /GazetaExpress/