Pas pak dueli i Florian Markut, mund ta shikoni këtu - Gazeta Express
string(51) "pas-pak-dueli-i-florian-markut-mund-ta-shikoni-ketu"

Pas pak dueli i Florian Markut, mund ta shikoni këtu

Boks

Gazeta Express

31/03/2024 21:38

Florian Marku do të rikthehet sonte në ring. Kudnërshtari i tij do të jetë Chris Kongo dhe pritet të jetë tejet interesant ky meç.

Kjo, pasi që duke marrë parasysh se boksierët patën një konfrontim të ashpër në një konferencë shtypi në gusht të vitit të kaluar, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Meçi pritet të fillojë për pak

Live ndeshjen mund ta shikoni duke klikuar këtu.