Oriola, darkë romantike në Stamboll - Gazeta Express

Oriola, darkë romantike në Stamboll

Yjet

Gazeta Express

07/06/2021 23:25

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Oriola Marashi është parë duke shijuar verën në një lokal me hapësira të jashtme, disa ditë pasi që u tha se u nda nga futbollisti Eros Grezda

Oriola Marashi ka vazhduar të tregojë format e saj seksi.

Ajo është në metropolin turk këto ditë ku pritet të bëjë disa fotosesione të reja seksi me veshje të brendshme të një brendi të njohur.

Por, sonte duket se bukuroshja ka shijuar një darkë romantike, derisa ka postuar një set fotografish duke festuar në oborrin e një restoranti, derisa ajo shijon verën!

Kujtojmë se mediat kanë raportuar për një ndarje të Oriolës nga futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda, por që kjo ende nuk është konfirmuar nga çifti. /GazetaExpress/