Olta në shtrat me Luizin - Gazeta Express
string(24) "olta-ne-shtrat-me-luizin"

Olta në shtrat me Luizin

TV/Film

Gazeta Express

30/06/2023 21:50

Filmi ‘Në kuadër të dashurisë’ është një nga prodhimet më të komentuara të momentit, ku të gjithë ndjekësit janë të entuziazmuar të shikojnë personazhet e tyre të preferuar në aktrim.

Teksa thuhet se mund të publikohet në muajin tetor, ‘Top Channel Films’ vazhdimisht i ka përditësuar mbështetësit me copëza nga xhirime, momente nga backstage, dhe pak nga dy protagonistët Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari, të cilët në një moment janë edhe në shtrat.

Lexo Edhe:

Këto janë disa prej fotove të shkëputura nga filmimet.

Kujtojmë se Olta pavarësisht se konsiderohej si një lojtare e fortë, nuk është personi më i përfolur pas daljes së saj nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 2.

Para saj është Luizi, Kiara dhe Efi të cilët vazhdojnë të jenë kryefjala dhe njerëzit më të përfolur të njërit prej “reality” show-ve më të përcjellur shqiptarë.