Një nuse tradicionale si Leonora Jakupi - Gazeta Express
string(39) "nje-nuse-tradicionale-si-leonora-jakupi"

Yjet

Gazeta Express

26/05/2022 23:44

Një nuse tradicionale si Leonora Jakupi

Yjet

Gazeta Express

26/05/2022 23:44

Këngëtarja Leonora Jakupi është duke vazhduar së postuari foto me veshje kombëtare

Leonora Jakupi është parë e veshur me veshje kombëtare gjatë këtyre dy netëve të mesjavës së majit.

Lexo Edhe:

Fillimisht mbrëmë (e mërkurë), Leonora Jakupi është parë e veshur veshje kombëtare ngjyrë ari dhe të zeza teksa ka pasur të veshur këpucë ngjyrë rozë të çelur.

Kurse sot ajo është shfaqur me dimia tepër ekstravagante, kurse ka thënë se kurora që ka vënë në kokë mund të quhet “kosh apo zambak”.

Të gjitha këto foto tregojnë se sa hije dhe sa e bukur do të dilte si nuse Leonora në veshje tradicionale. /GazetaExpress/