Morena, futuristike në këtë foto - Gazeta Express

Morena, futuristike në këtë foto

Rozë

Gazeta Express

15/05/2020 20:34

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku është shfaqur tepër seksi në foton e saj të fundit

Edhe pse ajo ka ekspozuar vetëm fytyrën e saj, bukuroshja kosovare këtë e ka bërë me stil interesant derisa shfaqet me një maskë që ka ca kristale si të diamantit dhe tregon shumë edhe orën e saj të shtrenjtë.

Morena, që nga fillimi i pandemisë globale COVID-19 ka treguar se është në Turqi.

Ajo po ashtu ka sqaruar një video, ku shihet duke ushqyer babin e saj të sëmurë, se ajo ishte bërë një vit më parë.

Morena nuk ka qëndruar gjatë pandemisë pasi që ajo ka realizuar edhe një këngë të re me titull “F… your location”. /GazetaExpress/