MMA po merr hov në Kosovë, trajneri Albin Mehmeti zbulon gjithçka rreth këtij sporti - Gazeta Express
string(83) "mma-po-merr-hov-ne-kosove-trajneri-albin-mehmeti-zbulon-gjithcka-rreth-ketij-sporti"

MMA po merr hov në Kosovë, trajneri Albin Mehmeti zbulon gjithçka rreth këtij sporti

Sporte tjera

Gazeta Express

13/09/2023 13:47

Artet e përziera marciale (MMA) po marrin hov në Kosovë.

Trajneri Albin Mehmeti me klubin HT-MMA Prishtina i ka meritat më të mëdha për zhvillimin e këtij sporti luftarak në vendin tonë.

Lexo Edhe:

I ftuar në emisionin “#Gjesi” në T7, Mehmeti ka zbuluar gjithçka rreth sportit MMA, rreth klubeve, sukseseve dhe masivizimit të këtij sporti në Kosovë.

Në vazhdim mund ta shikoni intervistën me trajnerin kosovar. /Gazeta Express/