“Merri krejt” – kënga më e re e Yll Limanit - Gazeta Express
string(39) "merri-krejt-kenga-me-e-re-e-yll-limanit"

Muzike

Gazeta Express

09/05/2024 21:41

“Merri krejt” – kënga më e re e Yll Limanit

Muzike

Gazeta Express

09/05/2024 21:41

Këngëtari i njohur, Ylli Limani, prej ditësh kishte paralajmëruar për fansat ardhjen e projektit muzikor të tij më të ri “Merri Krejt”.

Kënga është tashmë në duart e publikut e cila u publikua vetëm pak momente më herët.

Lexo Edhe:

Ndërkohë për vargjet e tekstit është kujdesur vetë Ylli së bashku me Lira Blakaj, konrtibuese dhe në muzikën e projektit.

“Merri Krejt” është realizuar me një klip interesant dhe të veçante me plotë ngjyra dhe me siguri do të kthehet në hitin e verës 2024.