Melinda po “frymëzohet” për fansat - Gazeta Express
string(32) "melinda-po-frymezohet-per-fansat"

Melinda po “frymëzohet” për fansat

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 23:53

Reperja Melinda Ademi është shfaqur sonte me plot stil në rrjetet sociale

Reperja është e njohur për këngët e saj interesant dhe provokative por edhe për stilin e saj interesant.

Ajo është parë me një veshje të shkurt si pelerinë e shoqëruar me xixa.

“Më shumë frymëzim për ju”, ka shkruar ajo duke treguar se ajo për momentin është në momente të frymëzimit të saj. /GazetaExpress/