Megan, e mahnitshme në fotot e fundit - Gazeta Express

Megan, e mahnitshme në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

03/06/2021 19:43

“Ajo është e mahnitshme”, Megan Barton Hanson ka treguar se si mori pjesë në emisionin e yllit të Love Island, Maura Higgins “DM” – por që ajo nuk mori përgjigje kur transmetohet emisioni

Ajo nuk e ka fshehur se ndien dashuri për yllin e Love Island.

Megan Barton Hanson (27) ka treguar se ajo mori pjesë në emisionin e Maurgo Higgins “DMs” por që nuk mori përgjigje për transmetimin e këtij emisioni të bukuroshës irlandeze, i cili u bë një emision hit në ITV pas një viti transmetim.

Duke folur për revistën “Heat”, influencuesja e rrjeteve sociale po ashtu ka pranuar se nuk është e sigurt nëse Maura – që është beqare – është biseksuale por ajo shpreson që akjo gjë të ndodh dhe ajo ta pranojë këtë një ditë. /GazetaExprses/