Mbesa 16 vjeçare e Kourtney Kardashian fillon karrierën si modele - Gazeta Express
string(65) "mbesa-16-vjecare-e-kourtney-kardashian-fillon-karrieren-si-modele"

Mbesa 16 vjeçare e Kourtney Kardashian fillon karrierën si modele

Yjet

Gazeta Express

09/06/2022 23:01

Mbesa 16 vjeçare e Kourtney Kardashian, Alabama Barker ka pozuar për herë të parë për kompaninë e njohur, PrettyLittleThing

Mbesa e re e Kourtney Kardashian, Alabama Barker është dukur bukur në fotosesionin e saj të parë si modele.

Lexo Edhe:

Ylli 16 vjeçar, babai i të cilës është Travis Barker dhe nëna Shanna Moakler, është duke punuar për kompaninë PrettyLittleThing.

Tinejxherja është dukur bukur teksa ka pasur të veshur një fustan karamel teksa ka pozuar në diell. /GazetaExpress/