“Makiaveli sytë në Anxhelinën” - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 22:51

“Makiaveli sytë në Anxhelinën”

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 22:51

Anxhelina Hadërgjonaj është shfaqur sonte plot stil në një set të fotografive

Anxhelina ka pasur të veshur një fustan të kaltër derisa gjatë pozave të saj ajo ekspozon gjoksin e saj.

Lexo Edhe:

“Makiaveli, i ka tërë sytë në mua”, ka shkruar ajo derisa në fund të fjalisë ka vënë edhe një syri të kaltër.

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare është shumë aktive në rrjetet sociale derisa bën një jetë në mes të Shqipërisë dhe Amerikës. /GazetaExpress/