Luana, e zakonshme por seksi në fotot e fundit - Gazeta Express

Luana, e zakonshme por seksi në fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

19/05/2020 1:04

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka postuar disa foto në Instagram ku është paraqitur më shumë pak grim

Bukuroshja shqiptare e cila këto ditë ishte edhe në disa ballina të revistave turke, duket seksi edhe kur paraqitet zakonshëm.

Këngëtarja, ashtu sikurse shumica e artistëve në botë ka vazhduar vetizolimin në shtëpi të saj, por jo edhe që ka qëndruar duarkryq në karrierën e saj.

Luana në këtë kohë ka realizuar një këngë me videoklip me titull “Pa panik”, kurse tani ajo pritet që të vazhdojë me emisionin e saj “Take me Out Albania”, një emision ky i lënë në gjysmë shkaku i pandemisë globale COVID-19. /GazetaExpress/