Lottie “çmend” pak Beverly Hillsin, shfaqet pa jelek - Gazeta Express
string(49) "lottie-cmend-pak-beverly-hillsin-shfaqet-pa-jelek"

Yjet

Gazeta Express

23/12/2021 22:54

Lottie “çmend” pak Beverly Hillsin, shfaqet pa jelek

Yjet

Gazeta Express

23/12/2021 22:54

Lottie Moss është shfaqur pa jelek dhe me një palë çizme të kaubojve derisa është parë në Beverly Hills

Lottie Moss këtë paraqitje e ka bërë në lagjen e famshme afër një hoteli.

Modelja (23) nuk ka pasur jelek, gjë që ka bërë që njerëzit ta kthejnë kokën gjatë parakalimit të saj në këtë rrugë të famshme të Los Angeles.

Ajo ka pasur të veshur xhinse dhe çizme lëkure të kaubojve derisa ka shkuar në drejtim të hotelit. /GazetaExpress/