Loredana tregon belin, përshëndet fansat me një zemër - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 0:08

Loredana tregon belin, përshëndet fansat me një zemër

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 0:08

Reperja kosovare me famë në Europë, Loredana ka treguar asetet e saj në disa fotografi që ka postuar në rrjetet sociale

Reperja, e cila është shpërblyer edhe nga MTV EMA për këngët e saj, vazhdon të jetë aktive në skenën e muzikës rap në Europë, derisa sonte ajo është shfaqur tepër joshëse me disa fotografi.

Lexo Edhe:

Ajo shihet e veshur me një xhamper ngjyrë rozë derisa në një moment tregon belin e saj kurse në disa momente të tjera bën poza sensuale para aparatit.

Kujtojmë se këngët e fundit të Loredanës janë ato me të shoqin e saj Mozzik si “Nëse don” dhe “Oh Digga”, këngë që kanë marrë me miliona klikime në youtube dhe platforma të ndryshme digjitale. /GazetaExpress/