“Kot rri në Shqipëri”, Pas filmit të shkurtër Armina Mevlani zbulon ‘planet’ me Olta Gixharin: Do ik në Hollywood - Gazeta Express

“Kot rri në Shqipëri”, Pas filmit të shkurtër Armina Mevlani zbulon ‘planet’ me Olta Gixharin: Do ik në Hollywood

Rozë

Gazeta Express

29/05/2020 10:52

Një ditë më parë blogerja  e njohur Armina Mevlani publikoi një video ku ka xhiruar një “film të shkurtër” siç e quan dhe ajo vet, ku shfaqet duke përdorur veshjet dhe parfumin “Light blue” të firmës së njohur italiane, Dolce&Gabbana.

Shumë ndjekës dhe fansa të saj e kanë komplimetuar për këtë paraqitjen e saj në këtë video, por mes shumë komentesh bie në sy komenti i aktores së njohur Olta Gixhari e cila i ka shkruar se  kot rri në Shqipëri duke lënë të kuptohet se Armina mund të shkoj më tej  se kaq.

“Ehuuu ti kot rri ne AL 💣”– i shkruan Olta, ndërsa Armina i thotë  se do të ikë në  Hollyëood  pas  këtij filmi kaq të bukur sipas saj.

“Do iki Hollywood pra.”– i përgjigjet Armina aktores ku kjo e fundit i përgjigjet: Hec pra ikim.

Komentet mes Oltes dhe Armines krahas videos

E gjitha ka qenë një bisedë lidhur me videon mes dy vajzave të njohura,  ku Olta e komplimetoi Arminën për punën e saj.